Vildan Yine Yoksun Sözleri


Vildan Yine Yoksun Sözleri

Vildan Yine Yoksun Sözleri

– Eğlenceli Sohbet sitesi olarak sizlere güzel şarkılar da sunmak isteriz. Vildan Yine Yoksun Şarkı sözleri.

Eğlenceli bir sohbet sitesi olarak sizleri aramızda görmek istiyorum. bugünlerde eski şarkılarla aram çok iyi eski şarkıları yazmaya devam ediyorum ve sizlerin yorumlarını düşüncelerinizi bekliyorum peki sizlerde burada güzel sözler yazmak ister misiniz? Elimizden geldiğince sizlerin yorumlarına onay veriyoruz Teşekkür ederim Emekleriniz için https://www.hepnet.net ailesi olarak sizleri seviyoruz 😉 hadi günümüzün konu olan,
Vildan Yine yoksun Sözlerini paylaşalım sizlerle.

Vildan Yine Yoksun


Yine yoksun Kapında Kölen olurdum inan. Ama yoksun. Yarınlardan bize umut var derdin şimdi yoksun Parmparça sevgimizden başka ne kaldı elimizde yine yoksun Kapında kölen olurdum inan ama yoksun Yarınlardan bize umut var derdin ama yoksun. paramparça sevgimizden başka ne kaldı elimizde. şimdi yoksun. Kapında Kölen olurdum inan. Ama yoksun Yarınlardan bize umut var derdin. Ama yoksun. Paramparça sevgimizden başka ne kaldı elimizde Seni senden başkası çözemez Seni sen bile taşıyamaz ken beni de yakma yapma ne olur ne olur beni de bana bırak.

Dokunduğum her şeyde ve her yerde yalnız sen varken şimdi yoksun Özledim Özledim.. bilsen nasıl özledim. ama yoksun. gözden ırak gönülden ırak inanmazdım doğruymuş. Dokunduğum her şeyde ve her yerde yalnız sen varken şimdi yoksun. Özledim özledim bilsen nasıl özledim. ama yoksun..

Vildan Yine Yoksun Sözleri

Vildan Yine Yoksun Sözleri


Yazar: Seo Hizmetleri

Yayınlanma Tarihi: 22 Mayıs 2020

Kategori: Genel

Görüntüleme: 112 Defa

Etiketler:

Bir cevap bırakın.

Kategoriler