Vildan Ama yoksun Şarkı sözleri

www.hepnet.net

Vildan Ama Yoksun Şarkı sözleri

– Hoşgeldiniz bugün sizlere kendi içimden geçen birazda Nostaji yapalım diye Vildan Ama yoksun şarkı sözleri ile devam etmek istedim.

Bugün nostajik olsun istedim gerçekten çok eski bir parcayla sizleri başbaşa bırakmak istedim sözleri o kadar çok
dokunakliki dinlerken geçtim yazarken bile duygulandım ve burada sizleride bekliyoruz Seviyeli Sohbet ortamı Sitesinde sizlerle birlikteyiz Vildan Yine yoksun

Vildan Ama Yoksun Şarkı


Yine yoksun Kapında kölen olurdum inan ama yoksun Yarınlardan bize umut var derdin şimdi yoksun paramparca sevgimizden sevgimizden başka ne kaldı elimizde..
yine yoksun kapında kölen olurdum ama yoksun yarınlardan bize umut var derdin ama yoksun paramparcadan sevgimizden başka ne kaldı elimizde? Şimdi yoksun Kapında Kölen olurdum ama yoksun Yarınlardan bize umut var derdin ama yoksun, paramparca sevgimizden başka ne kaldı elimizde
Seni Senden başkası Cözemez Seni Sen bile taşıyamazken benide yakma yapma ne olur ne olur benide bana bırak..

Dokundugum heryerde ve herşeyde sen varsın şimdi yoksun.. Özledim özledim özledim bilsen nasıl özledim ama yoksun Gözden ırak gönülden irak inanmazdım doğruymuş.. Dokunduğum herşeyde ve heryerde sen varken şimdi yoksun.. Özledim Özledim Bilsen nasıl özledim ama Yoksun gözden gönülden ırak inanmazdım doğruymuş..

Vildan Ama yoksun Şarkı sözleri

Vildan Ama yoksun Şarkı sözleri

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
32 okuma
28 Mayıs, 2019
Admin
Admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?