Sıla Muhbir Sözleri


Sıla Muhbir Sözleri

Sıla Muhbir Sözleri

– Chat Sohbet Odaları sitesinde sizlerle birlikteyiz, Sıla Muhbir Sözleri ile sizleri baş başa bırakmak istiyorum.

Kaliteli sohbet sitesi sizlerle birlikteyiz, bugün öyle video sitelerinde gezerken Aşık olduğum kadın olan Sıla nın şarkılarını dinlerken
kendi web siteme yazmak istedim. ve sizlerle birlikte yazmak istiyorum emeğe saygı lütfen. Yorumlarınızı bekliyorum.

Sıla Muhbir


Kalp kırıyor hergünün akşamı ve bana kalıyor boynunu bükmesi vardığım yerde kalbim durdu durmaz dar vakit. Sanki Serde bir şey soldu! Ahtımdan hafif Sorma ben inim inim inliyorum Sen sustukça geberiyorum geberiyorum Sürçi lisanısın inatçı kalbimin Konuşanlara özeniyorum Sorma ben inim inim inliyorum sen sustukça geberiyorum geberiyorum Sürçi lisanısın inatçı kalbimin Konuşanlara özeniyorum.

Diline dolanmış bahaneler bahane değil onlar harabeler hüngür hüngür ağladım senin alıcağın olsun utandı meyhaneler, oyuna getirdin aşk sana da aşk olsun Muhbirmiş kelimeler. hüngür hüngür ağladım senin alıcağın olsun utandı meyhaneler oyuna getirdin aşk sana da aşk olsun muhbirmiş kelimeler Sorma ben inim inim inliyorum sen sustukça geberiyorum geberiyorum. Sürçi lisanısın inatçı kalbimin Konuşanlara özeniyorum Sorma ben inim inim inliyorum sen sustukça geberiyorum geberiyorum Sürçi lisanısın inatçı kalbimin Konuşanlara özeniyorum.

Sıla Muhbir Sözleri

Sıla Muhbir Sözleri


Yazar: Seo Hizmetleri

Yayınlanma Tarihi: 16 Mart 2020

Kategori: Genel

Görüntüleme: 34 Defa

Etiketler:

Bir cevap bırakın.

Kategoriler