Komple Net Sohbet


Komple Net Sohbet

Komple Net Sohbet Odaları Başarımız

Komple Net Sohbet odalarımıza hoş geldiniz sevgili kardeşlerim. Sohbet odalarımızda sizlerin de farkettiği gibi Komple bir sohbet ortamı tesis etmeye çalışıyoruz, bu konuda oldukça yol katettik. Yani amacımız bütün bir sohbet ortamı oluşturmak. Chat odalarımıza gelen insanlarla yakından ilgilenerek komple bir sohbet ağı kurmaktır. HepNet.Net sohbet departmanı olarak sohbetlerimiz hem komple olacak hem de net olacak. Yani kullanıcılarımıza karşı hep net olacağız, şeffaf olacağız. Çünkü sizlerden başka bizim bir özelimiz yok, gizlimiz ve saklımız kesinlikle yok. Sitemizde meydana gelen değişiklikleri sürekli sizlerle paylaşacağız. Çünkü şu anda sohbet siteleri arasında oldukça popüler bir site haline gelmeyi başardık. Sohbet ortamına gelen her bir bireyle ayrı ayrı temas kurduk ve büyük bir aile olma yolunda önemli merhaleler kaydettik.

Sohbet Chat Odalarımızda Söyleşi Şekilleri

Komple.Net sohbet sitemizde diğer kullanıcılarla rahatlıkla iletişim kurabilirsiniz. Sohbet sitemize girdiniz, diyelim ki konuşan bir gruba rastladınız. Hemen içten ve samimi olarak konuya müdahil olabilirsiniz. İnsanların sizi farketmesini sağladıktan sonra zaten gerisi çorap söküğü gibi gelmektedir. Sohbet chat sitelerinde ilk izlenimler önemlidir. Yazacağınız şeyleri kafanızda hızlıca planlayıp hemen icraata geçebilirsiniz. Aşağıdaki örneğe bakınız lütfen.

“Selam değerli arkadaşlar, gününüz nasıl gidiyor?” gibi yazılarla başlayabilirsiniz. Fakat bildiğiniz gibi Corona virüs salgını nedeniyle insanlar tedirgin ve endişeli olduğundan, kötü haber veren bir doktor gibi konuşmamalıyız. İnsanları karamsarlığa ve endişeye sürükleyecek sözler söylememeliyiz. İşte kötü bir örnek “Corona Virüsü Nedeniyle Yakında Sıkıyönetim İlan Edilip, Sokağa Çıkma Yasağı Uygulanacakmış” veya “Bu Virüs Salgını Nedeniyle Milyonlarca İnsan Ölecekmiş”. Gibi felaket tellallığı içeren şeyler yazmayın. Komple.Net sitemize gelen insanlar son derece duygusaldır.

Hızlı bir yazım dili kullanmayın, insanlar ne demek istediğinizi anlasın. Arada noktalama işaretleri ve gülümseme smileylerini kullanabilirsiniz. Sevgili kardeşlerim yukarıda izah etmeye çalıştığımız şeyler tamamen sosyal becerinizi geliştirmekle alakalıdır. Sizler de rahatlıkla kendinizi geliştirebilir, insanlarla kaynaşa bilirsiniz. Aldığın tepkileri kontrol et, acaba sohbet odasında bulunan kullanıcılar nasıl bir tepkime içine girdiler. Yoksa yazdığınız şeylerden rahatsız olup geri mi çekildiler. Bunları sürekli gözlemlemekte fayda var.

Komple Net sohbet odalarımızda kullanıcıların birbirini anlaması sadece yazılı chat sayesinde mümkün. Yani burada insanlar sizin beden dilinizi, jestlerinizi, mimiklerinizi göremez. Lütfen yanlış anlaşılmamak için yazılarınıza özen gösteriniz.


Yazar: KaRa

Yayınlanma Tarihi: 31 Mart 2020

Kategori: Chat

Görüntüleme: 25 Defa

Etiketler:

Bir cevap bırakın.

Kategoriler