Kaliteli Sohbet Ortamı


Kaliteli Sohbet Ortamı

Kaliteli Sohbet Ne Demektir?

Kaliteli Sohbet; ahlak, görgü ve nezaket kurallarına uygun olarak yapılan sohbetlere denir. Bu tür sohbetlerde konuşan kişiler ses tonlamasından tutun da, jestlere, mimiklere kadar her şeye dikkat ederler. Asla ağızlarından malayani sadır dediğimiz boş sözler çıkmaz. Karşıdakinin sözü bitmeden araya girmezler, can kulağıyla dinlerler. Konuşmak istediğinde nazikçe karşıdaki insandan müsaade isterler. Tabi nezaket doğuştan kazanılan bir olgu değildir. Nezaket anne-baba diye adlandırdığımız ebeveynlerin vereceği terbiye ile doğru orantılıdır. Bir insanda terbiye, ahlak olmazsa o insandan nezaket beklemek abesle iştigal etmek demektir. Nazik insanlarla konuşmak insana huzur ve neşe verir. Kaba ve cahil insanla konuşmaya çalışmak ancak insana öfke ve üzüntü verir. O yüzden cahille, ahmakla, kaba insanlarla konuşmayın. Hemen onları başınızdan savmaya çalışın.

Kaliteli Chat

Kaliteli Chat denilince elbette aklımıza sohbet sitelerinde yapılan yazılı chat akla gelmektedir. Bu tür sohbet sitelerinde nezaket ararsanız hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. İpini sapını koparan her türden insanın doluştuğu kaliteli Sohbet chat odalarında her kafadan bir ses çıkmaktadır. Daha yazınızı bitirmeden hemen araya girerler ve konuyu baltalamaya çalışırlar. Çünkü buraya gelen insanların çoğu stres atmaya, vakit geçirmeye gelmiş bir güruhtan oluşur. Zaten yüzünü görmediğiniz, yazı diliyle anlaşmaya çalıştığınız bir kişinin nazik mi yoksa kaba mı olduğunu anlamanız oldukça zordur. Hepnet.Net sitesi olarak gerçekten kalitemizden ödün vermiyoruz.

Seviye ve Kaliteli Sohbet

Seviyeli sohbet adı altında bir çok site açılmasına rağmen, bunların hiç birinde seviyenin esamesi bile okunmaz. Sohbet sitelerinin hemen hemen hepsi insanları yanıltma üzerine kurulmuş sitelerdir. Bir çok sohbet sitesinin amacı insanlar üzerinden rant sağlamaya yöneliktir. Yoksa kimse durup dururken bir sohbet sitesi açmaz. Bana şöyle bir soru sorduğunuzu duyar gibiyim. Be hey adam sen de sohbet sitesi açmışsın bu ne perhiz bu ne lahana turşusu?. Evet haklısınız biz de sohbet sitesi işletiyoruz ama sitemizde kesinlikle kalitesiz chat yapanları barındırmıyoruz. Adult nicklere ve bel altı muhabbetlerine kesinlikle izin vermiyoruz. Operatörlerimiz 24 saat esasına göre sohbet odalarımızı gözlemlemektedir.


Yazar: KaRa

Yayınlanma Tarihi: 18 Nisan 2020

Kategori: Sohbet

Görüntüleme: 37 Defa

Etiketler:

9 Yorumlar
Melike

Seviye kalite dedin mi işte tamda yeri... #EvdeKaL Türkiye

CikiLaTa

Ne aradıgını biliyosan(Seviye,Arkadas,Dost....vb) ailemizin kapısı sonuna kadar açık :)

PoLen

Kaliteeeeeeeeee hepnet.net fazla söze gerek yok

Ruya

Kaliteli eglenceli seviyeli sohbet muhabbet aradigin hersey hepnet.net de :)))

Miqroop

Gercek dost arıyosan hep.net e bekleriz senide arkadasım ..

MupteLa

Her daim samimi, her daim kaliteli,her daim dürüst güzel ve iyi ablamda ne kadar terim varda burada bulacağınıza emin olun neresini burası hepnet.ner

Naz`Lı

Biz hepnet.net teyiz peki siz nerdesiniz hala...(((;

Off`Line

Mutlaka gelip görülecek bı yer ;) zaten sonra isteseniz de gidemiyorsunuz ;) hepnet.net

Bir cevap bırakın.

Kategoriler