Kadınlarla Sohbet


Kadınlarla Sohbet

Kadınlarla Sohbet Konusunda Tavsiyeler

Kadınlarla sohbet etmek konusunda fazla deneyiminiz yoksa, bir kıza yaklaşma fikri göz korkutucu olabilir. Ayrıca, hem erkekler hem de kızlar kesinlikle ilk hamleyi yapabilirken, bu hamle erkeklerden sık sık beklenir. Bu baskı utangaç erkekleri daha da stresli ve korkutucu hissettirebilir, bu da tamamen anlaşılabilir! Bir kızın seninle nasıl konuşabileceğini merak ediyor musun? Radarınızda tatlı bir kız var ama ona yaklaşmaktan çok utanıyorsanız. Haydi başlayalım.

Kadınlarla Sohbet Ederken Utanıp, Kızarıp, Bozarmak

Kronik utangaçlık veya sosyal kaygı ile kızların etrafında, özellikle de en çekici bulduğunuzlarda, tamamen felç olmuş hissedebilirsiniz. Çekingenlik, arkadaşlık hayatınızı engelleyebilir, ancak iyi haber yalnız değilsinizdir. Birçok insan utangaç. İster inanın ister inanmayın, sadece pratik yaparak utangaçlığın üstesinden gelebilirsiniz.

Eskiden sakat bir şekilde utangaçtım ve zaman zaman utanç verici eğilimlerim vardı. Şimdi insanlara bunu söylediğimde bana inanmıyorlar! Bunun nedeni, utangaçlık ve insanlarla nasıl konuşulacağını bilmek, karşılıklı münhasır nitelikler değildir. Her ikisine de sahip olabilirsiniz.

Belki de sevgilinizle sohbet etmek için bağırsakları çalışmak istersiniz. Ya da sadece herhangi bir güzel hanımın yönünüze dönmesini istersiniz . Her iki durumda da, bir kızın sizinle nasıl konuşacağına dair ipuçları, ihtiyacınız olan desteği verecektir.

Küçük konuşmanızı yapın

İçeride utangaç hissediyorsanız, iyi bir konuşmacı olduğunuz sürece kimse bunu bilemez. Konuşma ve flört becerileriniz biraz paslıysa, ihtiyacınız olan tek şey biraz pratik yapmaktır. 

İlk olarak, aynada pratik yapın veya bir video çekin ve geri izleyin. Evet, muhtemelen bunu aptalca hissedeceksiniz ve kendinizle sahte bir konuşma yaparken kendinizi kandırabilirsiniz. Ancak size neye benzediğiniz ve hangi yüz ifadeleri yaptığınız hakkında bir fikir verecektir. Ayrıca ne sıklıkta gülümsediğinizi ve göz teması kurduğunuzu da gösterecektir.

Kendi başınıza pratik yapmanın yanı sıra, arkadaşlarınız, aileniz, iş arkadaşlarınız, sınıf arkadaşlarınız veya güvendiğiniz diğer insanlarla küçük konuşmanız üzerinde çalışın. Hatta bir adım daha ileri gidebilir ve yabancılarla chat becerilerinizi deneyebilirsiniz. Bağlamsız yabancılara yaklaşmanızı önermiyorum. Fikir, insanlarla bir hamle yapma veya reddetme korkusu olmadan konuşmaktır. Bu kısa sohbetleri her zaman “İyi günler!” Eğer kelimelerinize rastlarsanız, sorun değil. Mesele her seferinde daha iyi olmak. Biraz pratik yaparak, küçük konuşmalarla daha rahat olmaya başlayacaksınız.

Konuşmak için doğru zamanı bulun

Bir kızın sizinle sohbet etmesini sağlamak için, küçük konuşmada açık ve iyi olmak çok önemlidir. Ancak, zamanlama her şeydir. Duruma bağlı olarak, bir kızın konuşma yapmak için zamanı, uygunluğu veya ilgisi olmayabilir.

Üzerinde kulaklık var mı? Dikkatle odaklanmış, açıkça meşgul, aceleyle mi yoksa başka biriyle konuşmanın ortasında mı? Eğer öyleyse, kesmeyin. Kaba, aşırı agresif veya sadece sosyal ipuçlarından habersiz olarak çıkabilirsiniz. Düşünce trenini bozmak, onu kesmek veya içine girmek, iyi bir ilk izlenim vermeyecektir. 


Yazar: KaRa

Yayınlanma Tarihi: 13 Mayıs 2020

Kategori: Chat

Görüntüleme: 23 Defa

Etiketler:

6 Yorumlar
Melike

Seviyeli sohbet dedin mi işte tam da yeri

LaL

Kaliteli ve seviyeli sohbetin en güzel adresi hepnet bekleriz

aRtiSt

Kadınlar çikektir :D

ALpHa

Karşindaki kim olursa olsun kafa dengise herkes ile sohbet guzel olur ama kadinlarla sohbet etmek için önce 60 saniye onu izleyin 60 saniye de karşında oturan kadını çözduysen en can alici konuya gir ki sohbeti tatlandir arada iltifat et ve gözü sende olsun amma 60 saniyede çözemediysen bir an önce terket orayi :)

SimyaCı

Kadınlarla Konuşulacak TEK yer :) :D

Ruya

Kaliteli seviyeli eglenceli sohbet icin hepnet.net bekliyoruz

Bir cevap bırakın.

Kategoriler