Geveze Chat


Geveze Chat

Geveze Sohbet Odaları

Geveze chat odaları sonunda açılarak faaliyetine başladı. hepnet.net vardiya amiri olarak kullanıcılardan gelen yoğun talep ve istek üzerine geveze chat odalarını aktif hale getirdik. Dünyada ve Türkiye’de ne kadar geveze kadın/erkek varsa hepsini aynı çatı altında toplamak öncelikli hedeflerimiz arasındadır.Geveze.org sitesi eski popülerliğini yitirdiği için orada bulunan geveze arkadaşlar bize geldiler. Sadece kendilerine ait bir geveze sohbet odası açmamız için talepte bulundular. Elbette insanları kırmak, onların isteklerini geri çevirmek gibi bir huyumuz yoktur. Teknik ekibimiz derhal çalışmalara başladı, neler yapabileceğimizi konuştuk ve ilk adımı atarak geveze sohbet odamızı sizlerin kullanımına sunduk.

Geveze Sohbet

Kaliteli sohbet odalarımızda edep ve ahlak kuralları içerisinde her türlü gevezeliği yapabilirsiniz. Yönetim olarak sizlerden isteğimiz sadece budur. Olmaz sa olmaz kurallarımız yoktur. Kaliteli sohbet anlayışından hareketle seviyeli sohbet hedefini tutturmaya çalışıyoruz. Umarım sizler de bize anlayış gösterirsiniz. Sohbet odalarımızda kırıcı uslüp, kişileri öteleyici veya aşağılayıcı yazılar yazmak, sohbet chat odalarımıza bot, inviter, trojan v.s. şeyler sokmak kesinlikle yasaktır. Bu tür davranışlarda bulunanlar operatörlerimiz tarafından derhal sunucudan uzaklaştırılmaktadır.

Geveze Chat Odalarına Hangi Tip İnsanlar Takılır?

Geveze sohbet odalarımıza takılan insanları biraz analiz ettik. Yaptığımız tespitlere göre aşağıdaki insan grupları geveze chat odalarımızı tercih etmektedir.

 1. Evde hanım dırdırından bıkanlar.
 2. Gerçek hayatta derdini anlatamayanlar.
 3. Kendisine gerekli önem ve değer verilmediğini düşünenler.
 4. Çok konuştuğu için sürekli azarlanan ve dışlananlar.
 5. Sigara ve alkolü bırakanlar
 6. Kahvehane ve meyhane ortamlarından uzak durmaya çalışanlar
 7. Taksi şoförleri
 8. İşi gücü olmayan, baba parası yiyenler
 9. Emekliler
 10. Ev hanımları
 11. Evde kalmış kızlar, evlenememiş erkekler.
 12. Boşanmış kadın ve erkekler
 13. Lal yani dilsiz olanlar

Değerli kardeşlerim; lütfen geveze insanları dışlamayalım, aşağılamayalım. Çünkü onlarda bir insandır, onların da dertleşmeye ihtiyacı vardır. İnsan olarak alçak gönüllü olmalıyız. Yüce ALLAH’ın yarattığı kulları hor ve hakir görmek bize düşmez. Onları olduğu gibi kabul etmeliyiz. Bakın sohbet odalarımız sırf çok konuşan insanlardan oluşmaktadır. Peki nedenini hiç sordunuz mu ? Nedenini şöyle açıklayayım. Bu insanlar gerçek hayatta sürekli azarlandıkları, itildikleri, hor görüldükleri için sohbet sitemizin müdavimi haline geldiler.


Yazar: KaRa

Yayınlanma Tarihi: 06 Mayıs 2020

Kategori: Chat

Görüntüleme: 22 Defa

Etiketler:

3 Yorumlar
KaktüS

Hepnet.net ... gevezeligin sohbetin mastır düzeyini bulduğu tek adres... #evdekal bizimle kaalll

Ruya

Geveze lik etmek isteyen canim sıkılıyo konuscak kimsem yok olandan da biktim yeni insanlarla tanismak sohbet etmek istiyorum diyosan sende buyur gel en dogru en kaliteli en seviyeli en en en eglenceli yerdesin hepnet.net bekliyoruz ;)

Melike

Gevezelik yapmak isterseniz sizde buyrun gelin :)

Bir cevap bırakın.

Kategoriler