Dini Chat Ortamı

www.hepnet.net

Dini Chat Ortamı

– Selâmün aleyküm ALLAH’in bereketi selameti üstünüzde olsun Dini Chat Ortamı Sitemizi sizler için aktif etmiş bulunmaktayız Seviyeli sohbet Odaları.

Hoşgeldiniz Ramazan Ayınız Mübarek olsun Bizler burada çok güzel bir sohbet ortamı kurmak için elimizden geleni yaptık
ve sizleride burada bekliyoruz biz burada Aile ortamı Kurduk ve sizleride burada bekliyoruz bir çok
dini Sohbet Sitesinde çok şeyleri gördük vede bizlerde böyle bir sistem kuralım istedik ve bunu
Ücretsiz Sohbet ortamı haline getirdik ve burada sizlerleyiz burada her cuma günleri Radyolarımızda ilahiler çalmaktayız ve kesinlikle burada Seviyeli olmaya çalışıyoruz ve oluyoruzda Türkiye’nin her bir ilinden ilçesinden bulunan kullanıcılarımızla buradayız kim bilir burada sizlerde yeni dostluklar yeni arkadaşlıklar yeni eş adaylarıyla tanışabilir kaynaşa bilirsin bizler türk kürt olarak utangaç bir milletiz burada serbest sohbet edebilme şansına sahibiz tabiyki edebiyle Sohbet kanalı genelinde veya özelde sizlere küfür hakaret gelirse genelde olanlara bizler müdale edip sitelerden uzaklaştırıyoruz özelinizde edildiyse #operhelp kanalına giriş yapıp bizlere belirte biliyosunuz. ve

İslam Sohbet Ortamı

Öncelikle insanların kendilerini ifade edebilme biçimleri vardır. Kimileri konuşmayı çok severken, kimileride yazmayı sever.
Günümüzde hala yerini koruyan ve bir çok ziyaretçiye sahip olan sohbet odaları bulunmaktadır. Bunlara bir yenisi daha eklendi Dini Sohbet . Sizlere biraz bahsetmek istiyorum.
Adının da günümüze cağımıza uygun olduğu gibi arkadaşlıklarıda bir okadar sağlam ve güvenilir. Sitemize girdiğinizde kendinizi sanki daha evvelde burada olduğunuzu yıllardır tanıyor gibi hissedeceksiniz.
Keyif verici güzel zaman geçirmeniz için kurulan bu platformda müzikler dinleyebilir, yeni edindiğiniz arkadaşlar ile oyun odalarında yarışmalar yaparak bilgilerinizi guclendirebilirsiniz.
Ilerde görevli arkadaşlar gibi odalarda görev alabilme imkanı olacaktır. Sohbet te iyiseniz orada veya radyo odasına ilginiz varsa orada yetki sahibi olup gelen arkadaşlarla ilgilenip sorunlarını çözebilirsiniz.
Ortamın sakin ve seviyeli sohbet inden kendinizi alamayacak her fırsatta girmek için zaman ayırmaya çalışacaksınız. Özleyecek edindiğiniz degerli dostlarınızı ziyaret etmek için can atacaksınız.
Bizlerin sadece dostluk ve arkadaşlıktan oluşan bu güzel ortamı aile ortamına

Sohbet Ortamı

dönüştürmeyi hedefliyoruz. Siz değerli ve önemli arkadaşlarımızıda aramızda görmek istiyoruz. Ücretsiz bir sitedir sadece yapmanız gereken tek şey NICK ( takma isim ) almanız yeterli Sanal alem ismini bir süre sonra sanal ailem olarak adlandiracaksiniz. Güven, sevgi, saygı hiç bir zaman değişmez yerinin neresi olduğunun önemi yoktur. Yeterki ne istedigimizi bilelim Adi ne kadar sanal da olsa
dostlukları ve arkadaşlıkları bakidir. Mobil Sohbet Sayesinde bütün akıllı cep telefonlarınızdan tabletlerinizden bilgisayalarınızdan giriş yapabilirsiniz ALLAH’A Emanet olun.

Dini Chat Ortamı

Dini Chat Ortamı

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
1 yorum
47 okuma
20 Mayıs, 2019
Admin
Admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


YorumlarYorumlar (1 Yorum)

  • Tam bir aile ortamı ve kaliteli sohbetin tam adresindeyim Emeği gecen herkese şükranlarımı sunuyorum ..

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?