Aşk Sohbet Odaları


Aşk Sohbet Odaları

Aşk Hakkında Sohbet ve Analizler

Aşk sohbet hakkında neler konuşabiliriz, bu kelime bize neyi çağrıştırıyor?

Sevgi hakkında konuştuğumuzda, somut olmayan bir şeyden, sadece kalbimizde ve zihnimizde var olan bir şeyden bahsediyoruz. Mutluluk, doyum ve neşe getirme gücüne sahip olan duygudan bahsediyoruz. Aynı zamanda kıskançlık, hayal kırıklığı ve öfkeye yol açabilecek bir duygudan bahsediyoruz.

Aşk iki kafalı bir madeni bir para gibidir. Görünüşüyle ​​ilgili hiçbir şeyi değiştirmeden tamamen farklı iki karakter oynayabilen yetenekli bir oyuncu gibi. Sevgi aldatıcı, ve muhtemelen var olan en inanılmaz ve tarif edilemez duygudur.

Aşk Hem Güzel Hem Tehlikelidir, Aşk Sohbet

Aşk ve sevgi son derece güzel olabilir. Çocuğunuzun, ailenizden birinin veya hayatınızın geri kalanını geçirmek istediğiniz kişinin gözlerine baktığınızda sahip olduğunuz duygu tarif edilemez. Bu kişiye bakarak gözlerinde neden gözyaşı olduğunu gerçekten açıklayamazsın. Ama sihirli bir nedenden dolayı, sadece mükemmel hissedersin.

Aşk aynı zamanda tehlikeli olabilir. Baktığınız kişinin sevginize karşılık vermemesi tehlikeli olabilir. Sevgiye izin vermek için duygusal güce sahip olmayan veya bu sevgiyi korumak için her şeyi yapabilecek başka biriyle sevgi dolu bir ilişki içinde olan birini sevdiğinizde tehlikeli olabilir.

Aşk, aynı şeyi isteyen iki insan tanıştığında dünyadaki en güzel şeydir, ancak tamamen farklı şeyler isteyen iki insanla arasında vuku bulursa son derece tehlikeli olabilir.

Aşk ve Sevgide Mantık Bazen İşlemez, Hatta Tamamen Durabilir.

Ne zaman birine aşık olsan, bu kişinin diğer insanlardan farklı olduğunu görürsün. Aşık olan kişi, sevdiği kişinin tüm olumsuz niteliklerini ve özelliklerini göz ardı etme konusunda şaşırtıcı bir yeteneğe sahiptir. Aşık olduğunuz kişi sizin için iyi olmasa da, mükemmel bir insan olduğuna kendinizi ikna edersiniz. Duygularınız ön planda olduğu için mantığınızla akıl yürütemezsiniz. Artık aklınızı mantığınızla değil duygularınızla kullanmaya başladınız.

Aşk; gerçeklik ve fantezi arasındaki geçittir.

Artık aşık olduğunuz kişinin onu gerçekten gördüğünüz gibi olmadığını zaten biliyorsunuz. Sevdiğiniz kişi artık daha farklı, daha savunmasız ve daha başka bir insandır. Sevdiğiniz kişinin tıpkı sizin gibi normal bir insan olduğunu anladığınız an belirleyici bir andır. Bu anda çoğu insan, gerçekten sevmenin ne anlama geldiğini deneyimleme potansiyeline sahip olsa da, sahte bir aşkı sona erdirmeye karar verir. Veya dürüstlük ve özgünlükle birini sevmeye karar verebilirsiniz.

Aşk korku ve mutluluktur.

Korkusuz aşk neredeyse yoktur ve korkuya dayanan aşk asla hayatta kalamaz. Kıskançlık, güvensizlik ve iyelik sever bir zihniyet, korkuya dayanan bir sevginin sonucudur. Bunun gerçek aşkla ilgisi yok. Sadece sevgi olarak etiketlediğiniz kendi güvensizliklerinize dayanan olumsuz duyguların bir kokteylidir. Üzücü gerçek şu ki, birçok insan kıskançlık gibi olumsuz duyguların sevginin tamamen normal bir yönü olduğuna inanıyor. Farkında olmadıkları şey, sevgi, saygı ve empatiye dayanan gerçek sevginin olumsuz ve zarar verici duyguları bilmediğidir.

Gerçek aşk sağlıklı ve mutlu olur. Korkuya dayanan aşk, her iki partneri de sefil hale getirir ve sevgiyi bulmanın imkansız olduğu inancını bırakır. Yanlış bir temel üzerine inşa etmedikçe, gerçek aşkı bulmanın imkansız olmadığını anlamak önemlidir.

Aşk, Karşıdaki Kişiyi Yargısızca Kabul Etmektir

Aşık olmak, sevdiğiniz kişiyi olduğu gibi kabul etmek demektir. Dünyamızda, aşık oldukları kişiyi değiştirmeye çalışan, sonunda önlenebilecek acı verici bir kayıpla sonuçlanan çok fazla insan var.  Başka bir insanın olumlu taraflarını kabul etmek kolaydır, ancak olumsuz tarafları kabul etmek oldukça zor olabilir. Ancak, hiçbir insanın mükemmel olmadığını ve gerçek sevginin ancak sevdiğiniz kişiyi kabul etmeye istekli olduğunuzda ortaya çıkabileceğini anlamalısınız. Evet, bu zayıflıkları, farklı görüşleri ve farklı değerleri kabul etmek anlamına gelir. Sen sevdiğin kişi değilsin ve o sen değilsin. Yargılamadan kabul edilmeyi hak eden iki kişisiniz. Bu kabul, tüm dünyadaki yazarların ve müzisyenlerin koşulsuz sevgi dediği harika duyguyu yaratan şeydir.

Evet sevgili Hepnet.Net aşıkları; aşk sohbet ve sevgi hakkındaki bir makalenin daha sonuna gelmiş bulunmaktayız. En güzel aşk ve sevgileri yaşamanız temennisiyle kendinize iyi bakın ALLAH’a emanet olun.


Yazar: KaRa

Yayınlanma Tarihi: 15 Mayıs 2020

Kategori: Sohbet

Görüntüleme: 15 Defa

Etiketler:

Bir cevap bırakın.

Kategoriler